Впервые:

Впервые:

 

ДОГОВІР № _______

про надання стоматологічних послуг

м. Одесса

«____» _______ 2020 року

ВИКОНАВЕЦЬ: ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛІВАНДОВСЬКИЙ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ, ліцензія на медичну практику видана наказом МОЗ від 19.04.2006 р. № 237, з однієї сторони, та

ЗАМОВНИК: ________________________ ,

що діє як законний представник від імені та в інтересах малолітньої / неповнолітньої особи (далі – Пацієнт):

, ______________ р.н.,

з іншої сторони, разом іменовані як Сторони, а кожний окремо — Сторона, уклали Договір про надання стоматологічних послуг (далі – Договір) про наступне.

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

  1. В порядку та на умовах, визначених цим Договором, Виконавець зобов’язується надавати Пацієнту стоматологічні послуги (далі – Послуги), а Замовник зобов’язується оплатити надані Пацієнту Послуги.

  2. Замовник, що діє як Законний представник, відповідно до цього Договору після одноразової оплати послуг (сума визначена п. 2.1. цього Договору) Пацієнт має право на безоплатне отримання стоматологічних послуг згідно з переліком встановленим Додатком 1 до цього договору який є невід’ємною частиною цього договору до якого в тому числі входять послуги по видаленню та лікуванню молочних та постійних зубів до моменту досягнення ним повноліття (18 років).

   1. Безоплатне надання стоматологічних послуг, передбачене п. 1.2. та Додатку 1 здійснюється виключно за умов, що Пацієнт проходить профілактичний огляд у Виконавця не рідше одного разу протягом шести місяців.

   2. Імплантація, протезування, ортопедичні та ортодонтичні роботи не входять до переліку послуг, які Пацієнт має право отримувати безкоштовно та оплачуються окремо відповідно до прейскуранту цін Виконавця та Актів прийому – передачі наданих послуг.

  3. Послуги надаються відповідно до Правил перебування та обслуговування пацієнтів в Стоматологічному кабінеті.

 2. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ І ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

  1. Вартість Послуг, що вказані у п. 1.2. цього Договору становить суму еквівалентну 1 000 (одна тисяча) доларів США відповідно до офіційного курсу, встановленого Національним банком України на момент оплати послуг та сплачуються одноразовим платежем на рахунок Виконавця або в готівковій формі.

 

 

Додаток 1

до Договору № ___ про надання стоматологічних послуг

від «___» _________ 2020 року

Відповідно до п.1.2. Договору про надання стоматологічних послуг, після оплати замовником суми визначеної у п.2.1. Договору, Пацієнт має право на безоплатне отримання до досягнення ним повноліття (18 років) наступних послуг:

 1. Профілактичний огляд;
 2. Лікування молочних зубів;
 3. Видалення молочних зубів;
 4. Лікування постійних зубів;
 5. Видалення постійних зубів.

Цей Додаток є невід’ємною частиною до Договору №___ про надання стоматологічних послуг від «____» ___________ 2020 року.

Контакты

Мы здесь, чтобы помочь Вам!
г. Одесса, пр-т Академика Глушко, 11
+38 067 608-54-23
Пн-Пт: 9:00 - 20:30Сб: 9:00 - 15:00Вс: выходной
livadent13@gmail.com
Facebook
Instagram

Назначьте встречу с вашей улыбкой!

(067) 608-54-23
Записаться на прием

Livadent © 2024. Одесса.

Создание сайта – студия Элементарно!

  Запишитесь на прием к стоматологу!